BL, EL: Sorsoltak a kupákban

BL, EL: Sorsoltak a kupákban

115
0
SHARE

Nyonban rendezték meg a Bajnokok Ligája és az Európa Liga első selejtezőkörének sorsolását.

BAJNOKOK LIGÁJA
1. SELEJTEZŐKÖR
Víkingur (feröeri)–Trepca’89 (koszovói)
Hibernians (máltai)–FCI Tallinn (észt)
Alaskert (örmény)–FC Santa Coloma (andorrai)
The New Saints (walesi)–Europa FC (gibraltári)
Linfield (északír)–La Fiorita (San Marinó-i)

Sose maradjon le a legizgalmasabb hírekről

2. SELEJTEZŐKÖR
APOEL (ciprusi)–Dudelange (luxemburgi)
Zalgiris Vilnius (litván)–Ludogorec (bolgár)
Qarabag (azeri)–Szamtredia (grúz)
Partizan (szerb)–Buducsnost Podgorica (montenegrói)
Hibernians (máltai)/FCI Tallinn (észt)–Salzburg (osztrák)
Sheriff (moldovai)–Kukësi (albán)
Asztana (kazah)–Spartaks Jürmala (lett)
BATE (fehérorosz)–Alaskert (örmény)/FC Santa Coloma (andorrai)
Zilina (szlovák)–FC Köbenhavn (dán)
Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Budapest Honvéd (magyar)
Rijeka (horvát)–The New Saints (walesi)/Europa FC (gibraltári)
Malmö (svéd)–Vardar (macedón)
Zrinjski (bosnyák)–Maribor (szlovén)
Dundalk (ír)–Rosenborg (norvég)
FH (izlandi)–Víkingur (feröeri)/Trepca’89 (koszovói)
Linfield (északír)/La Fiorita (San Marinó-i)–Celtic (skót)
IFK Mariehamn (finn)–Legia Warszawa (lengyel)
A párharcok első meccseit július 11–12-én, a visszavágókat 18–19-én rendezik meg.

EURÓPA-LIGA
1. SELEJTEZŐKÖR
Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Vasas (magyar)
Ferencváros (magyar)–
Jelgava (lett)
Videoton (magyar)–Balzan (máltai)
Trencín (szlovák)–Torpedo Kutaisi (grúz)
Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Tirana (albán)
Dacia Chisinau (moldovai)–Shkëndija (macedón)
Sirak (örmény)–Gorica (szlovén)
Mladoszt Lucsani (szerb)–Inter Baki (azeri)
Lech Poznan (lengyel)–Peliszter (macedón)
Kajrat Almati (kazah)–Atlantas (litván)
Levszki Szófia (bolgár)–Szutjeszka (montenegrói)
Zirä (azeri)–Differdange (luxemburgi)
Csihura Szacshere (grúz)–Altach (osztrák)
Mladoszt Podgorica (montenegrói)–Gandzasar (örmény)
CSZKA Szófia (bolgár)–Irtis Pavlodar (kazah)
Vojvodina (szerb)–Ruzomberok (szlovák)
Fola Esch (luxemburgi)–Milsami Orhei (moldovai)
Ordabaszi (kazah)–Siroki Brijeg (bosnyák)
Jagiellonia Bialystok (lengyel)–Dinamo Batumi (grúz)
Slovan Bratislava (szlovák)–Pjunik (örmény)
Partizani (albán)–Botev Plovdiv (bolgár)
AEL Limassol (ciprusi)–St Joseph’s (gibraltári)
Crvena zvezda (szerb)–Floriana (máltai)
Zeljeznicar (bosnyák)–Zeta (montenegrói)
Rabotnicski (macedón)–Tre Penne (San Marinó-i)
UE Santa Coloma (andorrai)–Osijek (horvát)
Skënderbeu (albán)–Sant Julia (andorrai)
Valletta (máltai)–Folgore (San Marinó-i)
AEK Larnaca (ciprusi)–Lincoln (gibraltári)
Rangers (skót)–Progres Niederkorn (luxemburgi)
Zaria Balti (moldovai)–FK Sarajevo (bosnyák)
Haugesund (norvég)–Coleraine (északír)
Ventspils (lett)–Valur Reykjavík (izlandi)
Midtjylland (dán)–Derry City (ír)
Domzale (szlovén)–Flora Tallinn (észt)
Bala Town (walesi)–Vaduz (liechtensteini)
Stjarnan (izlandi)–Shamrock Rovers (ír)
St Johnstone (skót)–Trakai (litván)
Dinamo Minszk (fehérorosz)–NSÍ Runavík (feröeri)
Crusaders (északír)–Liepaja (lett)
VPS Vaasa (finn)–Olimpija Ljubljana (szlovén)
IFK Norrköping (svéd)–Pristina (koszovói)
Odd (norvég)–Ballymena United (északír)
Nomme Kalju (észt)–B36 Tórshavn (feröeri)
Connah’s Quay Nomads (walesi)–HJK Helsinki (finn)
AIK (svéd)–KÍ Klaksvík (feröeri)
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Suduva (litván)
Lyngby (dán)–Bangor City (walesi)
Levadia Tallinn (észt)–Cork City (ír)
SJK Seinäjoki (finn)–KR Reykjavík (izlandi)
Az első mérkőzéseket június 29-én, a visszavágókat július 6-án rendezik meg.

NO COMMENTS